baner_03

Stomatologia, Protetyka, Rtg, Medycyna estetyczna

Poprawiamy naturę...

Botox, Kwas hialuronowy czy Mezoterapia mogą zlikwidować zmarszczki i głębokie bruzdy oraz nawilżyć skórę przywracając jej objętość i elastyczność.

Botox to najbardziej spektakularny i najszybszy z zabiegów. Trwa tylko kilkanaście minut, efekt pojawia się w przeciągu tygodnia i utrzymuje się około ½ roku. Wskazaniem do wstrzyknięcia botoxu jest skłonność do silnej mimiki, która powoduje dynamiczne zmarszczki na twarzy. Botox zaaplikowany w czoło likwiduje tzw. lwią zmarszczkę, podany w okolicy kącików oczu wygładza tzw. kurze łapki. Ostrzyknięcie czoła daje dodatkowy efekt nieznacznego uniesienia brwi, co sprawia, że twarz wygląda na bardziej wypoczętą.
Kwas hialuronowy jest substancją występującą w organiźmie człowieka, ale jego zawartość zmniejsza się z upływem czasu, co jest jedną z przyczyn powstawania zmarszczek. Kwas stosuje się powszechnie do likwidacji bruzd nosowo-wargowych, korygowania kształtu i powiększania ust, a także do unoszenia kącików ust. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu bezpośrednio w zmarszczkę, co powoduje zwiększenie objętości tkanki skórnej i wygładzeniu zmarszczki. Kwas hialuronowy dodatkowo zwiększa nawilżenie i opóźnia proces starzenia. Widoczny efekt utrzymuje się około 1 roku.
Mezoterapię poleca się każdemu, kto ma kłopot z kondycją skóry, która jest szara, zmęczona i wiotka. Mezoterapia igłowa polega na podawaniu bardzo małych ilości preparatu bezpośrednio do skóry. Za pomocą płytkich nastrzyknięć wprowadza się do skóry substancje rewitalizujące, składające się najczęściej z kwasu hialuronowego, minerałów i witamin. Zabieg wykonuje się seriami co 3 miesiące. Jego efekty są odczuwalne przez dłuższy czas - uczucie jędrności skóry może towarzyszyć przez kilka miesięcy.
 

Wszystkie zabiegi są wykonywane najwyższej jakości preparatami posiadającymi atest i rejestracje w Polsce i UE.